Виставка Альтернативна медицина і Ярмарок ЗДОРОВ’Я та ЕКОтоварів: з 6 по 8 вересняАльтернативна та народна медицина набувають все більшої популярності 

Спеціалізована виставка «Альтернативна медицина – 2018» і Ярмарок ЗДОРОВ’Я та ЕКОтоварів, відбудуться з 6 по 8 вересня 2018 року в Київському Будинку природи.

Виставка проводиться для всіх тих, кому цікава альтернативна, народна медицина, а також здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення.

Як і в інших країнах Європи та світу, все більше людей в Україні звертаються до лікування «дідівськими методами».

Ці форми медичного лікування, як правило, не використовують хірургічне втручання, а базуються на застосуванні ліків рослинного, тваринного або мінерального походження, і спрямовані на усунення причин захворювання, а не його симптомів шляхом підтримки здоров’я організму в цілому. Найважливіше завдання в оздоровленні — допомогти організму самому боротися з недугами і не заважати програмі, закладеної Природою.

На виставці представлена нетрадиційна медицина як цінний досвід стародавніх методик зцілення, переосмислений з наукових, морально-етичних, соціально-біологічних позицій.

Втім, «традиційні» лікарі вважають, що без них все одно не обійтися, тому важливо провадити діагностику з використанням сучасних методів та засобів та поправляти своє здоров’я за допомогою новітніх методик.

   Під час виставки відбудуться:

      — консультації фахівців;

      — експрес-обстеження відвідувачів;

      — майстер-класи з використанням оздоровчих методик альтернативної медицини;

 — круглі столи, тренінги.

Адреса проведення:

Київський міський Будинок природи

м. Київ, вул. Рогніденська, 3

Виставка працює з 10:00 до 18:30 (вхід для відвідувачів з 10:00 до 18:00)

Вхід — вільний.

З організаційних питань звертатись:

тел. / моб.: (068) 954-27-56, (050) 358-25-76

e-mail: a.exposition@gmail.com

Джерело: тут


Вернуться на главную страницу