Організація та функціонування територіальних громад в УкраїніГромаду утворює більшість. Украïнці — це нація — власник держави, а не корінний народ. Украïнець перш за все громадянин — власник держави. Звуження нас до статусу людини є неприйнятним.

Конституційний лад в Україні, починається з КОЖНОГО громадянина в територіальній громаді і з громади ДЕРЖАВИ республіки України (спільної справи громад).

Дві прекрасні, розумні, красиві жінки: Римма Білоцерківська і Лариса Лисюк, а також їхні однодумці ведуть активну просвітницьку і правознавчу роботу по реальній допомозі в організації та функціонуванні територіальних громад в Україні.

Все буде добре в нашій Україні з такими людьми-громадянами !!!

Дивіться цілий цикл передач на каналі Олександрійська Територіальна Громада: https://www.youtube.com/channel/UC-ZQbqRUJfz-Rzo6TtXY6EA

ГРУПА у  Facebook:  Територіальні громади України як юридичні особини публічного права https://www.facebook.com/groups/terhromady/

Сайт http://terhromady.info/ — обмін досвідом зі створення і діяльності територіальних громад як юридичних осіб публічного права власності.

Демократичний Альянс, спільно з громадянським рухом “Вільний простір” та громадською організацією “Правовий простір“, активно допомагає жителям українських міст та сіл створювати територіальні громади як юридичні особи публічного права власності.  Одна з головних задач Демократичного Альянсу – це створення територіальних громад, передача їм владних повноважень та повернення всього вкраденого у них майна.

Мобільна група Демократичного Альянсу та громадського руху “Вільний простір”, яка здійснює безпосередню підтримку територіальних громад, базується у Львові. Очолює мобільну групу Ігор Гурняк, координатор Ради громадських організацій та профспілок Львівщини, член Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, член Малої ради громадського руху «Вільний простір».  До групи також входять Роман Олексевич, Назар Олексевич, Павло Маринович, Оксана та Віталій Козлови, Надія Сало, Маркіян Гудзь та Ярослава Костунь.

Цей сайт був створений ініціативною групою на чолі з активістом львівського обласного осередку Демократичного Альянсу Віктором Католиком з метою акумулювання та належного структурування наявної інформації і розповсюдження її у вигляді, зрозумілому для непідготовленої аудиторії.

Сайт http://pravoprostir.com/— Громадська Організація «Правовий простір» з 16 травня 2015 року проводить для всіх бажаючих конституційне навчання по підготовці кадрів, зі знаннями конституційного простору відповідно до діючої Конституції України у Центрі по встановленню в Україні конституційного ладу.

Контакти і посилання:

Громадська Організація «Правовий простір»

http://pravoprostir.com/-

сайт, на якому знаходилася інформація про територіальні громади правозахисниці Рімми Миколаївни Білоцерківської

Рімма Миколаївна Білоцерковська +380 50 169 92 14

rima1962@i.ua

Лисюк Лариса Павлівна                   +380 67 190 32 07

Матеріальну підтримку руху можна здійснити перерахувавши кошти на банківські картки ПриватБанку  відкриті на ім’я    Білоцерківської Рімми Миколаївни:

 

Гривневий рахунок  № 4149  6258  0069  3564

В  рос. рублях            № 4731   2171  1011  5100

В валюті                     №  5168  7572  6514  2184

 

Шаблони документів для переказу коштів на розрахунковий рахунок:

 

Договір щодо надання юридичних послуг.

Договір юридичних послуг громадяни

 

АКТ. Прийому — передачі виконаних робіт.

Акт приймання робіт

 

Заява на переказ готівки.

Бланк переказу


Вернуться на главную страницу