16 червня 2013: Фестиваль Friend Fest на Хрещатику16 червня 2013 р. організатори Вас  запрошують долучитися до проведення майстер-класів в рамках фестивалю “FriendFest” , що пройде 16:00 – 19:00 години на Хрещатику.

Якщо Ви або Ваші друзі талановиті, креативні, з оригінальним баченням творчості, організатори Вас з радістю вислухають з усіма найнеймовірнішими пропозиціями та побажаннями й разом з Вами розроблять план чіткої реалізації Ваших спільних арт-мрій.


Фестиваль Friend Fest подія, що присвячується Міжнародному дню друзів, який святкується у всьому світі в червні.

Захід є неприбутковим, соціально орієнтованим, основною метою якого є популяризація цінностей стосунків, та залучення до активного способу життя.

«FriendFest» – це перший в Україні фестиваль, що дарує кожному відвідувачу чудову можливість задуматися над цінностями, що породжує дружба, створити для друзів незабутні подарунки своїми руками, весело провести час, отримати масу чудових вражень та подарунків, знайти нових друзів і знайомих.
Фестиваль присвячений найщирішим людським стосункам – дружбі, та людям, які нас розуміють та дарують свою теплоту та підтримку.  Ініціатором та організатором фестивалю виступає ГО “Український Молодіжний Центр”- недержавна неприбуткова громадська організація, що діє задля розвитку ініціатив молоді та реалізації інноваційних проектів та об’єднує на добровільних засадах суспільно-активних громадян України.

Джерело і контакти:

Лілія Олефір,

 uycentre@gmail.com


Вернуться на главную страницу