20 квітня 2013 Акція на День Землі: безкоштовно обміняй пакет на стильну екосумку в Києві!Екологічний проект SELECTED.IN.UA радий повідомити, що 20 квітня 2013 р. з нагоди 33-го Міжнародного Дня Землі, в Києві відбудеться акція«Еко-сумка проти пластику» — активісти Молодіжної Ради при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні роздадуть сотні екологічних багаторазових сумок мешканцям Києва в обмін на їх одноразові поліетиленові пакети.

Період повного розпаду поліетиленового пакету становить від 400 до 1000 років !

Еко-сумки використовуються сотні разів, і розкладаються значно швидше. Широке застосування багаторазових Еко-сумок дозволить значно зменшити кількість відходів, що відправляються на звалища, і має потенціал для зменшення забруднення підземних вод.

Акція ЕКО-сумка

Цей захід спрямований на популяризацію екологічних цінностей. Міжнародний День Землі відмічають 22 квітня, який вперше було започатковано ще у 1970 р.

Молодіжна Рада є незалежною, волонтерською, безпартійною, неполітичною організацією, заснована на добровільному членстві, в якості консультантів з молодіжних питань при посольстві США в Україні, , що складається з 4 комітетів:

Бізнес та підприємництво,

Соціальна інтеграція,

Здоров’я та довкілля, а також

Розвиток громадянського суспільства.

Молодіжна Рада заснована у квітні 2012 року і включає близько 30 членів віком від 18 до 30 років, об’єднаних роботою над розвитком своїх спільнот.

Також ти можеш стати волонтером акції ЕКО-сумка. Подарунки, частування та весело проведений час – всім волонтерам гарантовано! :)

Якщо хочеш допомогти, реєструйся 

В програмі акції 20 квітня заплановано:

роздача екологічних сумок;

створення і розповсюдження “списку побажань” Планеті

проведення майстер-класу зі створення оригінальних еко-сумок;

збирання еко-паззлів.

Час проведення: 11.00-13.00, 20 квітня 2013 року

Місце проведення: Бесарабська площа, 2, м.Київ

Кількість ЕКО-сумок обмежена. Поспішай!

Контактна інформація та акредитація журналістів:

номер телефону 093-776-9171
Діана, ecobag20.04.2013@gmail.com


Вернуться на главную страницу