Територіальні громади — Территориальные общины Архив

Організація та функціонування територіальних громад в Україні

Громаду утворює більшість. Украïнці — це нація — власник держави, а не корінний народ. Украïнець перш за все громадянин — власник держави. Звуження нас до статусу людини є неприйнятним.

Конституційний лад в Україні, починається з КОЖНОГО громадянина в територіальній громаді і з громади ДЕРЖАВИ республіки України (спільної справи громад).

Дві прекрасні, розумні, красиві жінки: Римма Білоцерківська і Лариса Лисюк, а також їхні однодумці ведуть активну просвітницьку і правознавчу роботу по реальній допомозі в організації та функціонуванні територіальних громад в Україні.

Все буде добре в нашій Україні з такими людьми-громадянами !!!

Дивіться цілий цикл передач на каналі Олександрійська Територіальна Громада: https://www.youtube.com/channel/UC-ZQbqRUJfz-Rzo6TtXY6EA

Читать запись полностью »

Конституційні навчання в територіальній громаді у м.Олександріїї Кіровоградської обл.16-17 травня

Рух встановлення Конституційного устрою в Україні набирає обертів!

16-17 травня 2015 року – пройде конституційне навчання  по підготовці кадрів, зі знаннями конституційного простору відповідно до діючої Конституції України, що відбудеться у Центрі по встановленню в Україні конституційного ладу у м.Олександріїї Кіровоградської області, у дуже зручному місті для переміщення залізничим транспортом з будь-якого куточку України до одної із станцій: «Користовка», «Знам’янка», що знаходяться поблизу міста Олександрії.

Громадська Організація «Правовий простір» просить всіх бажаючих до 11 год.00 хв. понеділка 11.05.2015р. повідомити про свою участь 16  або 17 травня 2015 року у конституційному навчанні по підготовці кадрів, зі знаннями конституційного простору відповідно до діючої Конституції України у Центрі по встановленню в Україні конституційного ладу

на телефон +380 50 169 92 14 або електронну адресу rima1962@i.ua з позначкою «конституційні навчання».

Конституційний лад в Україні, починається з КОЖНОГО громадянина в територіальній громаді і з громади ДЕРЖАВИ республіки України (спільної справи громад).

Конституційні навчання будуть проводитись по такому плану

Читать запись полностью »

Страница 1 из 11